Navštívte s nami projekt „Slnečné terasy“. Nájdete ho v Brandýse nad Labem, je umiestnený do pokojnej časti blízko centra mesta. Domy sú koncipované ako trojpodlažný driev třechách je použitá krytina Mecklenburger Granit.

     Povrch tašiek je ošetrený farbou Benderite, čo je f. Benders vyvinutá a vyrobená farba. Farba je špeciálne navrhnutá pre aplikáciu na betónové strešné tašky a má veľmi dlhú životnosť. Je to dvojitá matná farbená akrylátová povrchová úprava, ktorá zaisťuje vysokú sýtosť farieb. Strešné tašky s touto úpravou sú optimálnym riešením ako pre nové, tak pre rekonštruované rodinné domy a ostatné stavby, na ktoré sú kladené aj estetické požiadavky.

     Vlastné obytná zástavba je rozdelená do siedmich skupín radových rodinných domov, pričom v jednej skupine je maximálne šesť domov. Poďte sa s nami pozrieť, ako to s našou krytinou domom pristane. Viac informácií o našich výrobkoch sa dozviete na našich stránkach, alebo sa môžete obrátiť priamo na našich odborníkov. Na ďalšie fotografie sa pozrite v našej galérii.

Slnečné terasy – Za humnami, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, 50.190994, 14.649046