Sme vždy o krok vpred ostatnými! Už 60 rokov vyvíjame nové povrchové úpravy, ktoré robia vašju strechu jedinečnú ….

Bendrs pripravuje pravidelné akcie pre našich zákazníkov a dodáva široký sortiment betónovej strešnej krytiny. Cena strešných škridiel zodpovedá kvalite našich výrobkov.

Viac ako polstoročie sme vyvíjali a upravili strešné tašku na niečo, na čo sme dnes naozaj hrdí. A to, pokiaľ ide o funkčnosť, tak aj o jej vzhľad. Pri všetkých našich modelov strešných škridiel a ich povrchových úprav, z ktorých si môžete vybrať, si môžete byť istí, že dostanete strešnú krytinu najvyššej kvality s najlepšou odolnosťou, testovanú reálnym neľútostným severským klímou.

Namiesto starostí o kvalitu teraz v pokoji môžete riešiť ostatné požiadavky a osobné preferencie, ktoré budú tvoriť základ Vašej novej strechy. Existuje veľa možností, ako kombinovať typy a povrchové úpravy našej krytiny. Pre akú strechu sa nakoniec rozhodnete, to necháme na Vás. Chceli by sme ale byť prvý, kto vám zablahoželá k správnej voľbe, ktorá Vás aj Váš dom bude tešiť po mnoho rokov …

Technický manažér spoločnosti Benders, vysvetľuje najčastejšie kladené otázky týkajúce sa „nové strešné tašky“ s povrchovou úpravou Candor. ( odkaz zde – https://www.youtube.com/watch?v=jA4vZ63V9us )

Benders - Framtidens takpanna