Benders plní Vaše sny …

Stačí sa len dohovoriť kedy a kam ...

Autodoprava

Vďaka nášmu centrálnemu skladu dodávame objednané krytiny po celej SR v množstve a termíne, ktoré nespozdí vašu stavbu. Naši pracovníci s Vami naplánuju optimálny deň dodávky.

Materiál nakúpený u nás Vám samozrejme dopravíme až na stavbu, alebo pozemok, kde materiál budete skladovať. Dokážeme ho tiež zložiť hydraulickou rukou. Disponujeme našimi autami a autami našich partnerov, doprava bude teda pre Vás vždy výhodná a rýchla. Máme väčšie i menšie autá, takže žiadne množstvo pre nás nie je problém. Náš šikovný a ochotný vodič sa s Vami dohodne a zloží Vám materiál presne tam, kam si budete priať. Je na Vás či to bude za plot, na terasu, alebo na strop Vašej stavby.

Služby pre Vás

  • Nakúpený materiál Vám privezie priamo na stavbu

  • Termín dodania prispôsobíme Vašim časovým možnostiam

  • Disponujeme nákladnými autami s hydraulickou rukou

  • Zavezieme celé strechy aj menšie množtvo materiálu

  • V prípade potreby pre Vás zaistíme prepravu našimi partnerami

Komunkácia

Po schválení rozpočtu a objednanie materiálu Vám zabezpečíme dodanie Vašej strechy priamo na miesto v SR, ktoré sami určíte. O dodanie Vás budeme včas informovať príslušným vodičom, ktorý upresní čas príchodu. Dodávka strechy je nami po celý čas sledovaná, až do doby, než je kompletne vybavená. Za komunikáciu medzi nami a príslušným vodičom a Vami je plne zodpovedný náš pracovník, ktorému bola zákazka pridelená.