Benders plní Vaše sny …

Strešná krytina chráni nielen pred vetrom a počasím. Skrášľuje váš domov, utvára celkový vizuálny dojem a dodáva mu vlastný individuálny charakter. Nie je bez dôvodu, že sa strecha nazýva piata fasáda. Renovácia strechy je preto účinným spôsobom, ako zabezpečiť, aby váš dom žiaril v novej kráse.

Príklad renovácie strechy – 1

Na vyššie uvedených fotografiách bola stará strešná krytina nahradená Benderovo Palema Brilliant Copper.

Nárast hodnoty, ktorú dom zažíva prostredníctvom zastrešenia, je všeobecne výrazne nad nákladmi. Nová, tesná strecha navyše účinne chráni pred prenikaním vlhkosti.
Aký štýl dávate prednosť, ktoré dlaždice sa hodia do vášho domova? Pri renovácii strechy by ste mali zvoliť strešné tašky, ktoré zodpovedajú budove a sú typické pre regióny. V Benders nájdete širokú škálu betónových strešných škridiel s rôznymi povrchovými farbami.

Príklad renovácie strechy – 2

Tu staviteľ nahradil staré tehly Palema S novými strešnými škridlami Benders Carisma, Benderite Granite. Okrem toho bola fasáda prekreslenie, markíza bola vymenená a vstupné plocha bola prepracovaná. Prístup do garáže bol tiež výrazne vylepšený použitím dlažobných kameňov Benders a dlažobných dosiek.