Benders plní Vaše sny …

Máte dom na rekonštrukciu, alebo plánujete stavbu nového domu? Vybrali ste krytinu sami, alebo si nie ste istí a potrebujete poradiť ?

To nie je problém – oslovte našich špecialistov a poraďte sa s nimi. Ich dlhoročné skúsenosti Vám pomôžu nájsť optimálne riešenie Vašej stavby. Kde inde môžete získať odbornú pomoc, než priamo od výrobcu strešnej krytiny!

Pýtajte sa odborníkov

Správna voľba krytiny a poctivá práca majstrov remeslá Vám pomôžu si dlhé roky užívať radosť z pohľadu na vašu strechu a tepla Vášho domova.

Už viac ako pol storočia neustále vyvíjame, testujeme a upravujeme naši strešnú krytinu. Výsledkom je výrobok, na ktorý sme teraz naozaj hrdí, nielen v oblasti funkčnosti, ale aj jeho vzhľadu. Môžete si byť istí, že s firmou Benders získate produkt absolútne najvyššej kvality. Veľká odolnosť voči poveternostným vplyvom je testovaná drsnou nordickou klímou a malebnosť švédskych domov je známa na celom svete – stačí si vybrať z palety viac ako dvadsiatich odtieňov ponúkané krytiny.

Ak plánujete novu strechu, nechajte si vykonať odbornú kalkuláciu priamo od výrobcu strešnej krytiny.

Okrem presného výpočtu spotreby krytiny a odporúčaní potrebných doplnkov získate návrh ideálneho riešenia pre Vašu strechu a jej dlhoročnú funkčnosť. Ideálne je vždy riešiť kompletný strešný systém s jedným výrobcom. 

Objednávkový formulár

Typ krytiny

Povrchová úprava

15 + 9 =

Ak nemáte ešte projektovú dokumentáciu, nič sa nedeje. Po vyplnení formulára, Vás bude kontaktovať náš odborník a dohodne si s Vami podrobnosti k získaniu ponuky.

Dĺžka spracovanie jednotlivých výpočtov je individuálna, vždy sa snažíme vybavovať žiadosti v čo najkratšej lehote. To závisí od počtu vybavovaných žiadostí.

Otváracia doba

Pon – Pia
8:00 – 15:00

Sobota
Zatvorené

Nedeľa
Zatvorené

Nechajte nám odkaz

Nehanbite sa. Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na nás!