Benders plní Vaše sny …

Potrebujete poradiť?

Na tejto stránke sme pre Vás pripravili už zodpovedané otázky aj odpovedi a tiež možnosť položiť otázky týkajúce sa vecí, ktoré Vás zaujímajú priamo našim špecialistom.

Svoje postrehy a pripomienky, týkajúce sa našich výrobkov, môžete zasielať na k tomu určený email – info@benders.cz

 

  • 4 príťažlivé tvary pre všetky typy striech

  • viac ako 20 farieb od matnej po lesklú

  • kompletný strešný systém od jedného dodávateľa

  • 60 rokov skúseností + certifikovaná kvalita

  • overené technické riešenie a kvalitné spracovanie v švédskych a nemeckých výrobných závodoch

  • kompletné informácie a servis od našich odborníkov

  • výpočet spotreby materiálu na strechu – zadarmo

  • katalóg výrobkov aj doplnkov a cenník na stiahnutie

  • inšpirácie z domova i zahraničia – archív obrázkov

  • veľké skladové zásoby a bežné dodávky do 10 dní

 

Aké sú vlastnosti rôznych povrchových úprav?

Základný – neošetrená strešná krytina je vyrobená z pevného farebného betónu. Farebná prísada pozostáva z oxidu železitého. Škridla má surový betónový povrch a poskytuje robustný dojem. Neošetrená škridla dostáva ako prvý povrch prírodné vápennú zrazeninu a potom zreje na svoju prirodzenú farbu.
Bender Standart strešná krytina je zafarbená škridla, ktorá je povrchovo ošetrená dvakrát náterom Benderit a ktorá vám dáva možnosť vybrať si betónovej strešnej škridle vo veľkom počte farebných odtieňov. Benderit je náter špeciálne navrhnutý a vyvinutý pre použitie na betónových strešných krytinách, ktoré zaisťujú najvyššiu kvalitu.
Bender Candor je vysoko lesklý povrch, Benderit s prídavkom číreho laku, ktorý ponúka mnoho výhod. Candor je trvanlivejšie, a preto má dlhšiu estetickú životnosť. Má tvrdší povrch a je preto odolnejší voči rastu machu a riasam. Osvedčený produkt má už 15 rokov stále rastúci dopyt.
Bender Brilliant je povrchová úprava budúcnosti, ktorá sa dnes vyrába. Pigment na báze kovu poskytuje vynikajúcu odolnosť v porovnaní so všetkým, čo bolo doteraz vyrobené v betónových strešných krytinách. Pigmenty vo farbe sú ploché, čo vytvára farebnú schému, ktoré ste nikdy predtým nevideli. Lesk je bezkonkurenčná a farba sa posúva so svetlom, ktoré dopadá na plochu.

Prečo si kúpiť krytinu značky Benders?

Jej hlavné prednosti sú KVALITA, SERVIS, a dobrá CENA.
Po prvé KVALITA – škridla pri inštalácii nepraská – má nízky a široký zámok (má vôľu), čo napomáha pri pokládke a tým pádom nepraská v rohoch, čo sa u niektorých iných výrobkoch stáva ….
Po druhé SERVIS – používame šesťdesiatročné praktické skúsenosti našich kolegov, zo Švédska, Nemecka, Anglicka a ďalších desiatich štátov, kde sa už krytina Benders predáva. To nám umožňuje rýchle vypracovanie cenových ponúk, ako z dopytového formulára na našich stránkach (alebo od našich partnerov), tak z emailových alebo telefonických rozhovorov s našimi odborníkmi – kontakty.

Rýchle dodanie tovaru zabezpečujeme vďaka optimálnej logistike našich partnerov, ale hlavne vďaka veľkým skladovým zásobám v centrálnom sklade firmy. To nám umožňuje dodávky vykrývať bežne za 7-10 dní od objednávky. Ďalšou veľkou výhodou je rýchle dodanie chýbajúceho materiálu priamo na stavbu, čo ocenia hlavne stavebné firmy. V prípade, že pri manipulácii na stavbe dôjde k rozbitiu škridle, alebo keď v projekte bola urobená zmena a počty objednanej krytiny sa musia navýšiť, alebo doplniť oproti pôvodnej objednávke, sme schopní na vašu stavbu dopraviť nový tovar od 3-5 dní po ich objednávke . Vieme, že v tejto chvíli je naša rýchlosť veľmi dôležitá – kto by chcel čakať na stavbe na chýbajúci materiál so založenými rukami? Sme si dobre vedomí toho, že dobrý servis, je zárukou spokojného partnera a robíme pre Vás maximum čo vieme.
Po tretie CENA – zodpovedá kvalite výrobkov a je plne porovnateľná s konkurenciou – viď cenník výrobkov. Snažíme sa pre našich zákazníkov pripravovať zaujímavé akcie, ktoré upozorňujú na sezónne akcie a propagované výrobky. Ak chcete dostávať aktuálne informácie, registrujte sa prosím na formulári. Budeme Vám posielať aktuálne newslettre.

Ako získam inšpiráciu?

Výber z našej širokej ponuky je zábavný a zaujímavý, najmä ak používate naše nástroje, ktoré sú k dispozícii na našich webových stránkach.
Po prvé, môžete porovnať rôzne produkty, aby ste zistili, ako vyhovujú vašej farbe domu. V záložke „farby“ sa dozviete veľa informácií o kvalite našich povrchových úprav a tiež sa môžete inšpirovať celou paletou odtieňov, z ktorých si môžete vyberať. Môžete tiež prehľadávať naše obrázky v záložke „ukážky realizáciou“, kde Vám sprostredkujeme, ako si vybrali ostatní a môže Vás to inšpirovať k novým riešeniam Vašej strechy.
V našich populárnych brožúrach môžete získať prehľad o tom, čo náš sortiment obsahuje, a v pokoji a mieri hľadať pre vás najlepšie riešenie. Brožúry nájdete, keď navštívite niektorého z našich predajcov. Môžete sa s nami tiež stretnúť na výstavách, kde môžete vidieť naše produkty a porozprávať sa so zástupcami firmy Benders. Určite Vám dobre poradí. Použite náš systém pre vyhľadávanie predajcu, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Akú životnosť má betónová strešná škridla?

Veľmi dlhú – normálna životnosť betónových strešných škridiel firmy Benders sa odhaduje na viac ako 100 rokov..

Ako prebieha dodávka našich výrobkov?

Naše najbežnejšie produkty, ako sú Palema a Mecklenburger vo všetkých povrchových úpravách štandardných barvev, sú skladované našimi predajcami, alebo sú dodávané priamo z vlastných skladov firmy Benders. Produkty dodávame do stavebnín, realizačným firmám, alebo priamo konečnému zákazníkovi na stavenisko. Na stavenisku je tovar vyložený na paletách na zem, ale za príplatok môže byť zdvihnuté tiež priamo na strechu.

Koľko strešných škridiel potrebuje moja strecha?

Môžete povedať asi 10 tašiek Palema na 1 m² strešnej plochy. Pri plochých striech a v iných modeloch strešných škridiel sa objem mierne zvyšuje. Viac sa dozviete v technickom liste našich výrobkov, ktorý je uvedený pri každom tipe krytiny Benders V našom montážnom návode pre každú strešné tašku sú uvedené presné pokyny pre výpočet počtu strešných škridiel pre všetky varianty. Môžete tiež využiť dopytový formulár, kde Vám radi vypracujeme kompletný návrh strešných škridiel a príslušného príslušenstva.

Ako môžem nakúpiť vaše produkty?

Všetok predaj prebieha prostredníctvom našich partnerov a predajcov. Väčšina predajní stavebných materiálov pracuje s našim sortimentom. Môžete použiť „zoznam“, alebo „mapu“ na našich webových stránkach. Tam vidíte, ktorí partneri a predajcovia sú vám najbližšie.

Premýšľam o oprave svojej strechy sám. Kde môžem získať informácie o tom, ako to urobiť?

Kompletný návod na montáž nájdete na stránke výrobku pre každú strešnú krytinu. K dispozícii sú aj montážne pokyny a informácie o výrobku pre jednotlivé strešné doplnky a príslušenstvo. Môžete ich tiež nájsť v časti „na stiahnutie“, alebo dotazom na našich odborníkov.

Ako musí byť strešná krytina pripevnená k základnej streche?

Vždy musí byť vždy pripevnené dve vonkajšie rady škridiel okolo celej strechy, rovnako ako škridle okolo prienikov, svetlíky, komínov atď. Použite nerezové klince, skrutky alebo svorky. Za nepriaznivých poveternostných podmienok odporúčame použiť klipy tiež do krytiny Palema. Benders Exclusiv možno pripevniť len pomocou klipov.
Pre sklony strechy nad 45 ° a v miestach vystavených poveternostným vplyvom musí byť vykonané užšie upevnenie (každá piata škridla). Ak je sklon strechy strmšie ako 55 °, musia byť pripevnené všetky strešné škridle.

Ako odstrániť mach na strešnej krytine?

Betónové strechy zvyčajne nevyžadujú žiadnu údržbu alebo majú len malú údržbu. V závislosti na tom, kde žijete a ako to vyzerá v okolí, môže rásť mach a riasy na takmer na všetkom. Severná strana je vždy viac vystavená ako na juhu, veľké stromy v blízkosti strechy podporujú väčšie znečistenie. Dobrým spôsobom, ako udržať svoju strechu čistú a upratanú, je použitie Bender Tak a Markrent. Je to prípravok, ktorý je nanášaný postrekovačom, dážď potom zariadi zvyšok. Prípravok zabíja mach a riasy, údržba by sa mala opakovať každé štyri roky. Prečítajte si tu (dokument PDF, 214 KB) produktový list produktu Bender Tak a Markrent.

Aká je záruka na strešné tašky a systém Benders?

Benders garantuje pre všetky svoje krytiny tridsaťročnú záruku na pevnosť, odolnosť proti vode a mrazuvzdornosť.
Benders poskytujú 30 ročnú záruku na funkčnosť strešného systému, pri nákupe kompletného strešného balíčka s originálnym sortimentom Benders a odbornou firmou. Záruka potvrdzuje, že STREŠNÝ SYSTÉM Benders bude minimálne po dobu 30 rokov plniť funkciu strechy odolné voči vplyvom počasia na budove.
Použitím nášho originálneho príslušenstva a montážou krytiny podľa aktuálnych pokynov a pravidiel vám môžeme na naše výrobky poskytnúť 30 ročnú záruku.

Ak ste nedostali odpoveď na hľadanú otázku, môžete nás kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom nášho kontaktného formulára.

 

Pošlite nám svoju otázku vyplnením formulára

6 + 7 =